CRGH1206F20R
MFR.Part #
CRGH1206F20R
JLCPCB Part #
C2110302
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS