AR06BTBV0100
MFR.Part #
AR06BTBV0100
JLCPCB Part #
C5948261
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS