RA73F1J511RBTD
MFR.Part #
RA73F1J511RBTD
JLCPCB Part #
C4196099
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS