CRGH0603F49K9
MFR.Part #
CRGH0603F49K9
JLCPCB Part #
C2099396
Description
-55℃~+155℃ 200mW 49.9kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS