CRGH1206F10R
MFR.Part #
CRGH1206F10R
JLCPCB Part #
C2107243
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS