TLM2HER047JTE
MFR.Part #
TLM2HER047JTE
JLCPCB Part #
C2083738
Description
47mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors