CRGV1206F200K
MFR.Part #
CRGV1206F200K
JLCPCB Part #
C4069004
Description
-55℃~+125℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS