CPF0603B64K9E
MFR.Part #
CPF0603B64K9E
JLCPCB Part #
C4017751
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS