CRGH1206F1K21
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F1K21
JLCPCB Part #
C2108049
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS