CRGH2010F7K32
MFR.Part #
CRGH2010F7K32
JLCPCB Part #
C4049814
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS