CRGH1206F1K96
MFR.Part #
CRGH1206F1K96
JLCPCB Part #
C2108184
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS