CRGH1206F1K74
MFR.Part #
CRGH1206F1K74
JLCPCB Part #
C2108277
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS