CPF0201B365RE
MFR.Part #
CPF0201B365RE
JLCPCB Part #
C4141294
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS