CRGH1206F3K74
MFR.Part #
CRGH1206F3K74
JLCPCB Part #
C4257197
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS