RLC73PW2BR115FTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RLC73PW2BR115FTDF
JLCPCB Part #
C20474236
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 115mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS