CRGH1206F17K4
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F17K4
JLCPCB Part #
C2107721
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS