H8165KBZA
MFR.Part #
H8165KBZA
JLCPCB Part #
C3577280
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS