ERJ-S08D1802V
MFR.Part #
ERJ-S08D1802V
JLCPCB Part #
C2128986
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS