CRGH1206F18K
MFR.Part #
CRGH1206F18K
JLCPCB Part #
C4190714
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS