CPF0201B76R8E
MFR.Part #
CPF0201B76R8E
JLCPCB Part #
C4320116
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS