CRGH1206F118K
MFR.Part #
CRGH1206F118K
JLCPCB Part #
C2107542
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS