RN73R2BTTD1890F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1890F100
JLCPCB Part #
C2530213
Description
-55℃~+155℃ 189Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS