CRGH1206F182K
MFR.Part #
CRGH1206F182K
JLCPCB Part #
C2107651
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS