CRGH1206F12R1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F12R1
JLCPCB Part #
C2107234
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS