RP73D2A15RBTDF
MFR.Part #
RP73D2A15RBTDF
JLCPCB Part #
C4312967
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS