CRGH1206F22R1
MFR.Part #
CRGH1206F22R1
JLCPCB Part #
C2110518
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS