CRGH1206F118R
MFR.Part #
CRGH1206F118R
JLCPCB Part #
C3997875
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS