CRGH1206F158R
MFR.Part #
CRGH1206F158R
JLCPCB Part #
C2108116
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS