CRGS1206J12K
MFR.Part #
CRGS1206J12K
JLCPCB Part #
C4302063
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS