C3A7K5JT
MFR.Part #
C3A7K5JT
JLCPCB Part #
C3569368
Description
-55℃~+200℃ 3W 7.5kΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS