CRGH1206F10K2
MFR.Part #
CRGH1206F10K2
JLCPCB Part #
C4307906
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS