RNCF1206BTC10R2
MFR.Part #
RNCF1206BTC10R2
JLCPCB Part #
C4006330
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS