CRGH1206F16K2
MFR.Part #
CRGH1206F16K2
JLCPCB Part #
C2107949
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS