H81K27DYA
MFR.Part #
H81K27DYA
JLCPCB Part #
C1407785
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS