CRGH0805J620R
MFR.Part #
CRGH0805J620R
JLCPCB Part #
C2099433
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS