CRGH1206F60K4
MFR.Part #
CRGH1206F60K4
JLCPCB Part #
C2107656
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS