CRGH0805J220R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0805J220R
JLCPCB Part #
C4317640
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS