CRGH0805J820R
MFR.Part #
CRGH0805J820R
JLCPCB Part #
C3944109
Description
-55℃~+155℃ 333mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS