RR01J10KTB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RR01J10KTB
JLCPCB Part #
C1366553
Package
Plugin
Description
-55℃~+235℃ 10kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS