CRGH0805J5R6
MFR.Part #
CRGH0805J5R6
JLCPCB Part #
C2099847
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS