RN73C1E5K49BTD
MFR.Part #
RN73C1E5K49BTD
JLCPCB Part #
C1718075
Description
-55℃~+155℃ 25V 5.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS