CRGH0805J3R6
MFR.Part #
CRGH0805J3R6
JLCPCB Part #
C2099403
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS