CRGCQ0603F18K
MFR.Part #
CRGCQ0603F18K
JLCPCB Part #
C3977454
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS