CRGH0805J5R1
MFR.Part #
CRGH0805J5R1
JLCPCB Part #
C2099531
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS