H8158RBCA
MFR.Part #
H8158RBCA
JLCPCB Part #
C1406947
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS