CRGH0805J5M1
MFR.Part #
CRGH0805J5M1
JLCPCB Part #
C2101791
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS