CRGH0805J390R
MFR.Part #
CRGH0805J390R
JLCPCB Part #
C2099448
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS