CRGS0805J330R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS0805J330R
JLCPCB Part #
C4317698
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS