RA73F2A4K02BTDF
MFR.Part #
RA73F2A4K02BTDF
JLCPCB Part #
C6263045
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS