CRGH0805J2K2
MFR.Part #
CRGH0805J2K2
JLCPCB Part #
C4170932
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS